Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra [1.5.1] [KWADRATOWA MASAKRA 4] [SuperZabawa]!


dykciu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam Na Serwer Typu Kwadratowa Masakra !!!




Nazwa Serwera: Kanciasta Masarka


Ip: s25.mineserv.eu:17854



Sloty: 5 (Chwilowo)


White-List: Tak


PVP: Tak


Premium: Nie


Nether: Tak


Pluginy: Takie Jak Na Masakrze ;]



Adminstracja:


DykCiu







Wzór Na Whit-List :



Wiek:

Imie:

Kontakt:

Będziesz Grieefował?:

Jesteś kultularny?:

Dlaczego ty?:

Premium:

Nick w Mc:




  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 16

Imie: Kuba

Kontakt: gg: 39944210, skype: HooYsKi

Będziesz Grieefował?: Nie ;)

Jesteś kultularny?: w 90%, wiadomo. Każdy jest męszczyzną.

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty, bardzo lubie miłe towarzystwo, ładnie buduje. W mc gram juz grubo ponad 2 lata.

Premium: Tak

Nick w Mc: Amm0



PODANIE KOLEGI



Wiek: 16

Imie: Adrian

Kontakt: brak

Będziesz Grieefował?: Nie

Jesteś kultularny?: Tak

Dlaczego ty?: Jestem ogarniety, ladnie buduje, lubie spedzac czas na tego typu serwerach wraz ze znajomymi. Jak kazdy lubie sobie pograc w mc

Premium: nie

Nick w Mc: Adsoon

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano
Wiek: 17

Imie: Arek

Kontakt: skype: Cosqerre

Będziesz Grieefował?: Nie ;)

Jesteś kultularny?: w 90%, wiadomo. Każdy jest męszczyzną.

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty, bardzo lubie miłe towarzystwo, ładnie buduje. W mc gram juz grubo ponad 2 lata.

Premium: Tak

Nick w Mc: Prikrize
Opublikowano

 

Wiek: 16
Imie: Kuba
Kontakt: gg: 39944210, skype: HooYsKi
Będziesz Grieefował?: Nie ;)
Jesteś kultularny?: w 90%, wiadomo. Każdy jest męszczyzną.
Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty, bardzo lubie miłe towarzystwo, ładnie buduje. W mc gram juz grubo ponad 2 lata.
Premium: Tak
Nick w Mc: Amm0
PODANIE KOLEGI
Wiek: 16
Imie: Adrian
Kontakt: brak
Będziesz Grieefował?: Nie
Jesteś kultularny?: Tak
Dlaczego ty?: Jestem ogarniety, ladnie buduje, lubie spedzac czas na tego typu serwerach wraz ze znajomymi. Jak kazdy lubie sobie pograc w mc
Premium: nie
Nick w Mc: Adsoon

Dodani ! :)

Opublikowano

 

Wiek: 17

Imie: Arek

Kontakt: skype: Cosqerre

Będziesz Grieefował?: Nie ;)

Jesteś kultularny?: w 90%, wiadomo. Każdy jest męszczyzną.

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty, bardzo lubie miłe towarzystwo, ładnie buduje. W mc gram juz grubo ponad 2 lata.

Premium: Tak

Nick w Mc: Prikrize

Nie Przyjęty.

Opublikowano

Wiek:12

Imie:Fabian ;3

Kontakt:skype ts3

Będziesz Grieefował?:Nie

Jesteś kultularny?:Tak

Dlaczego ty?:A dlaczego nie ja ? ;3

Premium:Mam

Nick w Mc:SzescikPL
Opublikowano
Wiek:12
Imie:Konrad

Kontakt:Gg:32810412 telefon 32810412

Będziesz Grieefował?:nie
Jesteś kultularny?:tak

Dlaczego ty?:Znam sie na takich serwerach bede odradzal

Premium:nie

Nick w Mc:skajterpl
invitebanner.png


Zapraszam do gry

Opublikowano
Wiek: 17


Imie: Arek


skype: Cosqerre


Będziesz Grieefował?: Po co mam Griefowac??


Jesteś kultularny?: Zalezy od Sytuacji ale jestem kultularny


Dlaczego ty?: Bo Lubię Grać W Minecraft.


Premium: Tak


Nick w Mc: Prikrize
Opublikowano

Wiek:15
Imie:Kuba
Kontakt:skype:Kuba.Bielak3
Będziesz Grieefował?:Nie
Jesteś kultularny?:Tak
Dlaczego ty?:Trudne sprawy
Premium:Tak
Nick w Mc:termak5

Opublikowano

 

Zapraszam Na Serwer Typu Kwadratowa Masakra !!!

Nazwa Serwera: Kanciasta Masarka

Ip: s25.mineserv.eu:17854

Sloty: 5 (Chwilowo)

White-List: Tak

PVP: Tak

Premium: Nie

Nether: Tak

Pluginy: Takie Jak Na Masakrze ;]

Adminstracja:

DykCiu

Wzór Na Whit-List :
Wiek:12 lat
Imie:Kacper
Kontakt:skype-ProGhost
Będziesz Grieefował :Nie
Jesteś kultularny?:Tak
Dlaczego ty?:Dobra teraz się nie będę chwalił tak jak ci inni .Po prostu jestem kulturalny.Nie spamie administracji i umiem współpracować z innymi graczami.Nie jestem artystą w budowaniu ale jak mam zachętę to tak.
Premium:Tak mam od września.
Nick w Mc:KarolB1998 -Nick po moim bracie który nie gra już mc ;)
Opublikowano
Wiek: 14

Imie: Mateusz

Kontakt: Skype: MateusZ GG: Podam jak bedzie potrzebne :) I TS

Będziesz Grieefował?: Nie

Jesteś kultularny?: Jasne ze tak :)

Dlaczego ty?: Poniewaz poszukuje fajnego serwa na ktorym moge fajnie spedzic czas i pograc :) I poznac fajnych ludzi :P

Premium: Niestety nie.

Nick w Mc: HuriN

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Wiek: 13
Imie: Patryk
Kontakt: TS3/Skype ( podam na Pw :P )
Będziesz Grieefował?: Nie
Jesteś kultularny?:Tak
Dlaczego ty?:Trudne sprawy
Premium: Nie
Nick w Mc: Patrykx77

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano
Moje Podanie


Wiek: 13

Imie: Jarek

Kontakt: Skype

Będziesz Grieefował?: Nie

Jesteś kultularny?: Tak

Dlaczego ty?: Dlatego ze jestem ogarniety, nie cheatuje, lubie pomagac innym i potrafie wspolpracowac.

Premium: Nie

Nick w Mc: PLHugo68


Podanie Brata



Wiek: 11

Imie: Kuba

Kontakt: Skype

Będziesz Grieefował?: Nie

Jesteś kultularny?: Tak

Dlaczego ty?: Jestem ogarniety,nie cheatuje i lubie pomagać innym.

Premium: Nie

Nick w Mc: PLTytus181

Opublikowano
Wiek: 12

Imie: Julek

Kontakt: skype julogg2

Będziesz Grieefował?: Po co?

Jesteś kultularny?: Tak

Dlaczego ty?: Lubię tego typu serwery a dawno takiego nie było

Premium: Ta

Nick w Mc: julogg2
Opublikowano

Wiek:14

Imie:michał

Kontakt:pw tu

Będziesz Grieefował?:nie

Jesteś kultularny?:tak

Dlaczego ty?:bo ja jestem erginalny

Premium:nie

Nick w Mc:mieczos
76561198046924593.png
Opublikowano
Wiek:15

Imie:Tomek

Kontakt:Moge podać GG na PW

Będziesz Grieefował?:Oczywiście że NIE

Jesteś kultularny?:Owszem

Dlaczego ty?:Ponieważ lubię serwery tego typu i fajnie się na nich bawię

Premium:Mam

Nick w Mc:Szokko
eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...